Věděli jste, že když se vám sníží příjem ze zaměstnání, tak stále můžete na účet dostávat stejnou částku na jakou jste byli zvyklí? Jednoduše vás po dobu, než si seženete novou práci bude vyplácet pojišťovna.   

Existuje mnoho možností a variant pojištění proti pracovní neschopnosti a již za pár stokorun měsíčně můžete být zajímavě krytí a v klidu usínat.     

Příklad: Tomáš pracuje jako operátor výroby v automobilce. Čistý měsíční příjem má 22 tisíc korun. Jeho veškeré měsíční náklady (hypotéka, energie, zábava, strava) jsou okolo 20 tisíc korun. Toto je částka, kterou každý měsíc Tomáš potřebuje, aby mohl normálně fungovat. Pokud se něco stane a Tomáš nebude schopen pracovat, tak bude muset i tak každý měsíc sehnat minimálně 7 tisíc korun, aby byl schopen vše poplatit.

A to asi moc dobře nepůjde, pokud nebude moci chodit do práce. V pracovní neschopnosti dostává zhruba 60% od zaměstnavatele a státu, což je zhruba 13 tisíc korun.

Nejjednodušší řešení je některá z variant pojištění proti pracovní neschopnosti. Tomáš si je schopen za pár stovek měsíčně pojistit to, že i kdyby se mu něco stalo a nemohl nadále pracovat, tak mu pojišťovna bude vyplácet stejné množství peněz na jaké byl zvyklý z jeho výplaty.  Co říkáte?

 

Pokud řešíte podobné otázky, domluvte si se mnou nezávaznou konzultaci zdarma.
Všechno Vám vysvětlím a poradím!

 

Vyplňte tento formulář a získejte nezávaznou konzultaci zdarma.

Buď po telefonu, osobně nebo třeba přes Skype či jiné aplikace.